Hlavná stránka - F3
jazzfestival.sk screen picture

jazzfestival.sk

Na našej stránke nájdete všetky dostupné informácie o doméne jazzfestival.sk. Informácie sa snažíme aktualizovať tak často ako je to možné a veríme, že Vám budú užitočné.

Základné informácie

Doména:jazzfestival.sk
Hodnotenie:5 z 0-5 (99.5%), dôležitosť: 34
Odhad hodnoty domény:99500
Dĺžka názvu domény:12
Náš prvý záznam o doméne:03.04.2008
Stav domény:DOM_OK
Platnosť od:19.04.2019
Platnosť do:18.04.2020
Majiteľ domény:AMPL-0007
Registrátor domény:WEBG-0001
DNS1:ns1.nameserver.sk
DNS2:ns2.nameserver.sk
DNS3:ns1.dnsbackup.net
DNS4:ns2.dnsbackup.net
Nadpis stránkyTrenčiansky Jazzový Festival - Jazz pod hradom
PageRank kontrolovaný:04.03.2011
PageRank:3
DNS kontrolovaný:14.05.2019
WHOIS kontrolovaný:16.05.2018

DNS

Server: ns1.nameserver.sk
Address: 212.89.225.139#53

jazzfestival.sk
origin = ns1.dnsbackup.net
mail addr = root.dnsbackup.net
serial = 2017121102
refresh = 36000
retry = 3600
expire = 1209600
minimum = 86400
Name: jazzfestival.sk
Address: 217.67.30.4
jazzfestival.sk has AAAA address 2001:1ba0:2a0:5965:0:30:4:1
jazzfestival.sk mail exchanger = 5 mailin.mx-hub.sk.
jazzfestival.sk mail exchanger = 5 mailin.mx-hub.net.
jazzfestival.sk mail exchanger = 5 mailin.mx-hub.cz.
jazzfestival.sk mail exchanger = 5 mailin.mx-hub.eu.
jazzfestival.sk nameserver = ns2.nameserver.sk.
jazzfestival.sk nameserver = ns1.dnsbackup.net.
jazzfestival.sk nameserver = ns1.nameserver.sk.
jazzfestival.sk nameserver = ns2.dnsbackup.net.
jazzfestival.sk text = "v=spf1 a mx include:_spf.nameserver.sk ?all"
jazzfestival.sk text = "v=spf2.0/mfrom,pra +a +mx include:_spf2.nameserver.sk ?all"

Analýza obsahu stránky

Hlavný nadpis:

XXV. Trenčiansky jazzový festivalJazz pod hradom 2018jubilejný - oslavujúci!

Prvý odstavec stránky:

XXV. Trenčiansky jazzový festival 21.9. - 23.9.2018

Druhý odstavec stránky:

Druhým aktom prvého festivalového večera bol Alan Bartuš a jeho trio. Alanova zručnosť a doterajšie účinkovanie tria urobilo z chlapcov suverénov. Na javisku sa pohybujú s absolútnou istotou, do skladieb nastupujú s priamym pohľadom a vedomím, čo ich čaká. Trio hrá skladby "klanu Bartušovcov", teda Alanov otec Pišta Bartuš a vedúci tria dodávajú dokopy kompozície i úpravy klasických motívov. Miestami strhujúci klavír podporovaný bezchybným a nápaditým dvojzáprahom Štubniak - Valíček upútal počas celého koncertu a publikum ostávalo v sústredenom strehu. Jakub Valíček je žiadaný štúdiový a koncertný hráč, čo dokázal aj pohotovým hraním v bigbande Swingless Jazz Ensemble tesne pred vlastným vystúpením. Tradícia akéhokoľvek podujatia je dôležitým kritériom. Vznikajú zaujímavé príbehy a skutočnosti. Priezvisko Štubniak mi znelo v ušiach familiárne. Spýtal som sa Mateja, či pozná pani Renátu Štubniakovú ... "to je moja mama", znela odpoveď. Prekvapujúco a milo zároveň. Renáta Štubniaková je nositeľkou ocenenia "objav festivalu" z roku 2001. Po sedemnástich rokoch prišiel jej syn rozdávať kvalitný džez a potvrdiť rodinnú tradíciu.

Tretí odstavec stránky:

Výmena stráží na javisku netrvala dlho, aj vďaka pohotovým a kvalitným zvukárom z dielne ArtEvent. Samotná zvuková skúška bola náročnejšia. Nielen pre rozšírenie obsadenia, ale chúlostivé a dôležité bolo nastavenie odposluchov. Samotný koncert dal za pravdu zvukárom, pretože bolo dôležité pre kapelu navzájom sa počuť aj vidieť. Tibor Feledi Quintet spustil kavalkádu dobre organizovaných tónov, akordov, rytmov a polyrytmov v takom tlaku, že vyžadovalo riadnu pozornosť udržať sa v obraze. Michal Šelep si zvukové pole svojich basových nástrojov rozšíril o kláves, súprave bicích nástrojov Juraja Rašiho dominoval vysoko ladený doplnkový malý bubon, ale hlavne dominovala Jurajova "dvojhlavosť" v polyrytmických pasážach spoľahlivo plávajúcich rozbúrenými vodami zložitých kompozícií. Matej Korbelič sa s trúbkou mazná vo veľkom priestore, Tibor Feledi vie čo robí, pretože to všetko napísal a aranžoval. Lenka Molčányiová, obklopená štyrmi mužmi sa cíti obletovaná a chránená zároveň, preto si dovoľuje riadne úlety vo svojich improvizáciách, pričom s Matejom tvoria monolitný blok. Tibor Feledi Quintet to je päť sólistov ´, tvoriacich orchester kompozične strážený a orámovaný, interpretačne prekvapivo skúsený, orchestrálne sa vyjadrujúci v dokonalej až anticipačnej súhre. Po novom sa názov rozšíril o výstižné slovo - Kairos, čo je v gréckej mytológii boh prítomného okamihu v čase - okamih v ktorom sa všetky okolnosti spoja, aby vytvorili ten správny moment na vykonanie určitej akcie...  Tri koncerty prvého festivalového dňa nabádali prísť aj zajtra ...

WHOIS

x

Vývoj Alexa indexu

alaxa graf

Posledných 5 zobrazených domén: www.jazzfestival.sk, www.autounit.sk, www.omertatattoo.sk, www.bila.sk, www.zs-raslavice.sk.

Informácie v českom jazyku o jazzfestival.sk.

Podobné domény: j, ja, jaz, jazz, jazzf, jazzfe, jazzfes, jazzfest, jazzfesti, jazzfestiv, jazzfestiva, jazzfestival

© F3.sk Google+ stránka